niedziela, 1 lutego 2015

Duma...

Duma mnie rozpiera, bo skończyłam chustę gail,  którą dziergać zaczęłam wiosną 2013 roku! Dokładnie w Światowym Dniu Dziergania Publicznego :)

Tak po troszku, po rządku, z przerwami czasem i miesięcznymi, powolutku przybierała... Postanowiłam ją do końca stycznia zakończyć definitywnie i mi się udało (świadkami dziewczyny na wczorajszym spotkaniu craftowym, na którym chustą się chwaliłam :) )...

Czas na prezentację ogromnej (2,5m szerokości, 1,5m wysokości) pajęczynki zrobionej z bambusowej włóczki alize Bamboo Fine w pięknym odcieniu niebieskości :) Idealna na lato, bo nie grzeje, a chłodzi! W zakończenie wplotłam niebieskie koraliki, które dodają jej skrzenia :)


8 komentarzy:

 1. Brawo!!! Gratuluję ukończenia tej chusty - faktycznie ogromna Ci wyszła :). Moja czarna Gail z bambusa chyba jednak mniejsza wyszła :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mniejsza, pamiętam, że Twoja mniejsza.. A ja jedno powtórzenie mniej zrobiłam, bo już mnie dobijała ta chusta :)))))

   Usuń
  2. Ale się jej nie dałaś Tobi:) Podziwiam Cię bardzo i Twego twora też :)

   Usuń
  3. Bo twardym trzeba być, nie miętkim! I nie dać się chuście :)
   Ależ dumna jestem, noooooooooo :D
   Dziękuję!

   Usuń
 2. Jeszcze raz chwalę. Piękna chusta Ci wyszła:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna i faktycznie duża rozmiarowo, ale przynajmniej można się nią odpowiednio omotać :) Jak najbardziej masz prawo być dumna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to chyba tak jest, że ja duża, to muszę mieć duże omotacze :D

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.