sobota, 14 lutego 2015

Koralikowo...

...walentynkowo...

Choć nie obchodziłam nigdy jakoś specjalnie tego święta, bo na co dzień powtarzam i okazuję najbliższym, jak mi są bliscy, to w tym roku postanowiłam powiedzieć też kilku bliskim mi ludziom, jak bardzo ich lubię... Bo doszłam do wniosku, że bardzo rzadko mówimy sobie rzeczy miłe... A tych oczywistych chyba niemal w ogóle... Bo skoro się z kimś przyjaźnię, to oczywiste jest, że go/ją lubię.. Ale jak często mu/jej to mówię?
Więc dziś powiedziałam :)

Ale w sumie ja tu z innego powodu :)
SilverAguti na swoim blogu jakiś czas temu pokazała małe zgrabne serduszko z koralików... I obiecała tutorial, jak takie zrobić.. No i dziś ten obiecany kursik zamieściła, a ja od razu postanowiłam go przetestować... Dobrze wszystko pokazane, nawet początkująca osoba może się pokusić o spróbowanie!
Żeby nie było za łatwo, złapałam za koraliki toho 15o... W ślicznym, oczywistym kolorze :D

Oto efekt - moja nowa zawiesza przy komórce :D


Zdjęcia takie sobie, ale przecież nie wytrzymałabym do jutra, żeby Wam pokazać to maleństwo (1,7x1,3cm)!

12 komentarzy:

 1. faktycznie maleństwo! I kolor mi pasuje :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :D Właśnie dłubię kolejne, ale już z odrobinę większych koralików..

   Usuń
 2. ależ z Ciebie błyskawica, przecież dopiero co tutka udostępniłam :D pięknie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, mam już zielone i żółte i połowę fioletowego i robię już z pamięci! Doskonały projekt - prosty, śliczny, kształtny! :) Jeszcze raz dziękuję :D

   Usuń
 3. Ja to bym chyba musiała z wielgachnych korali robić, żeby coś wyszło :D no ale może przy kawce mnie pouczysz, bo ja jednak tłumok koralikowy jestem, a to takie miłe drobiażdżki są. Fajniutkie to serdusio i jakie przydatne do wielu projektów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wezmę większe koraliki i będziemy pleść :D

   Usuń
 4. Piękne - kursik też oglądałam, chyba pora wypróbować :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj - jest ładnie opisany i sfotografowany, nie ma się gdzie pomylić... Naprawdę łatwe i ślicznie kształtne serduszko wychodzi :)

   Usuń
  2. Zrobiłam, rzeczywiście kurs bardzo dobrze przygotowany, serduszko wyszło słodkie. Tylko tak się zastanawiam, czy by nie dodać jednego rzędu koralików w tych górnych częściach serduszka - moje wydaje mi się jakoś tak za mało wypukłe.

   Usuń
  3. Prawda, że łatwe, szybkie i urokliwe? :)
   Może ja mocniej wypchałam brzuszki, bo wydają mi się akuratne moje... Spróbuj jedno z dodatkowym rządkiem i sprawdź, jak wyjdzie :D Kombinuj :)

   Usuń
 5. Tyle się ostatnio napisałam, a tu zniknął gdzieś mój komentarz, to krótko ładne, zazdroszczę, może mnie nauczysz, jak takie proste, co jak wiesz nie będzie zbyt łatwe bo ja jakiś tuman koralikowy jestem niestety ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zniknął? Jeden jest dwa komentarze wyżej :)
   Naumiem Cię, naumiem... Jeszcze nie wiem, jak będzie mój przyszły tydzień wyglądał, więc się nie umawiam, ale jak przyjadę, to nauczę :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.