piątek, 27 lutego 2015

Feriowe wojaże...

Ferie właśnie dobiegają końca...
Korzystając z faktu, że dzieci wybyły na tydzień (Młodszy pierwszy raz!), sama również "się puściłam" :D
Jadąc przez Warszawę (tu najpierw kawa z Anią Kowal, potem u dawniejszej koleżanki znanej z innego forum, na koniec kino z mężem :D ) dotarłam na Śląsk u Poohatki... Tam z kolei zostałam dopieszczona planszówkowym wieczorem (prawie wygrałam :) ), następnego dnia zostałam zabrana do Katowic, gdzie poznałam Magdę, a wieczorem podłubałyśmy z Kasią w koralikach. Ja nauczyłam ją serduszka (przy tej okazji zrobiłam kolejne dwa - zarzekam się, że ostatnie!), a Kasia nauczyła mnie uroczych kwiatków, dzięki czemu wróciłam do domu w nowych kolczykach :) Wróciłam wczoraj (miałam w planach przez Wrocław i Leszno, ale zapalenie pęcherza skutecznie moje plany pokrzyżowało i pognało prosto do Poznania), ale mnie ścięło wieczorem zmęczenie, stąd chwalę się dziś :)


Zanim wyjechałam zrobiłam mały prezencik dla Weroniki, która miała przez te kilka dni zamieszkać u mnie i zaopiekować się psem.. Notesik na jej specjalne zapisy (wtajemniczeni będą wiedzieli :) ) Wiem, że się spodobał :D


5 komentarzy:

 1. Niezła trasa :)
  Czarna lista? Kojarzy mi się z kilkoma notesami z filmów i komiksów... Brzmi groźnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to taka lista dłużników :D

   Mój wypad intensywny, bo krótki lub krótki a intensywny - zależy, jak na to spojrzeć... Ale tak to jest, jak chce się jak najwięcej w krótkim czasie atrakcji "załapać" :)

   Usuń
 2. Tobiś Ty z Warszawy a ja do Warszawy, szkoda, że się minęłyśmy.... może w marcu się uda, piszę może, bo akurat są Drzwi Otwarte w gimnazjum, na czym mi zależy, ale może da się to jakoś pogodzić :) Notesik ładniuchny i taki mroczny :) ja Ci mówię - idź w papiery :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak się minęłyśmy i plany, że spędzę u Ciebie caaaaały dzień i się nagadamy i w ogóle, spełzły na niczym :( Ale nadrobimy kiedyś w końcu, co?
   Kombinuj co do spotkania u mnie - gimnazjum nie zajmie Ci całego dnia, dojazd zajmie Ci godzinę, a impreza trwać będzie cały dzień i co najmniej pół nocy :D

   Usuń
 3. Piękne kolczyki i malowane ozdoby notesie z czarną listą ;) Wygląda na to, że tydzień był niesamowicie intensywny i owocny w pracę. Życzę zdrowia!
  Pozdrawiam,
  Ola

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.