sobota, 3 stycznia 2015

Biżuteryjki dla WOŚP 2015...

Ruszyły pierwsze aukcje przygotowane dla WOŚP przez biżuteryjki z całej Polski (i nie tylko Polski :) ).. Akcja, w której biorę udział trzeci rok z rzędu. I nie ostatni...

O całości, o projektach, o historiach z nimi związanych możecie poczytać na blogu Biżuteryjki dla WOŚP. Aukcje są już dostępne na Allegro...

W tym roku brałam udział w trzech projektach, w jednym podwójnie :) Oto moje skromne, malutkie cegiełki :)W bransoletce niezapominajkowej wisi mój serduszkowy charms. Zrobiłam również jedną z dwóch baz do tej bransoletki.


Bransoletkę w pełnej krasie oraz piękne zdjęcia na piosenkarce Alicji Janosz możecie zobaczyć na aukcji.


modelka: Alicja Janosz, foto: Sylwia Szpila Wiącek, Paweł Kuniej,
make up: Małgorzata Witwicka, fryzura: Iwona Omelko

"Muzyka sfer" to naszyjnik złożony z siedmiu geometrycznych kul. Mój udział to oplecione dwa małe kwadratowe kaboszony w moim ulubionym kolorze.


Cały naszyjnik (a raczej naszyjniki) można nosić na wiele sposobów (próbowałam to obliczyć, ale nie jestem do końca pewna, czy nie popełniłam błędu, bo wyszło mi niemal 7000! :) ). Jak się całość prezentuje możecie zobaczyć na aukcji.

modelka: Karolina Gorczyca,  foto: Anka Górajka, make up: Ann Wygoda,
fryzura: Justyna Zastąpiło, stylizacja: Eliza Radomska, Anna Sycz, 
postprodukcja: Magdalena Ramos

modelka: Agnieszka Rybacka,  foto: Agnieszka Werecha - TiAmoFoto,
wizaż: Aleksandra Aszyk Pracownia Wizażu

Ostatni ("mój") projekt, to wenecka maska - jedna z czterech. Jest złota, ma czarne włosy z koralikowych węży i piękny diadem z lśniącą koralikową kobrą - jest bardzo egipska! Zrobiłam do niej w sumie 8 węży (4 krótsze i 4 dłuższe)...


Jak się prezentuje całość oraz zdjęcia z sesji z modelką możecie obejrzeć na aukcji.

modelka: Sylwia Rynkiewicz,  foto: Karolina Krupa,
make up: Anna Sass,  sukienka: 
MO.YA Do każdej mojej pracy dołączyłam (jak wszystkie osoby biorące udział we wszystkich projektach) bilecik z podziękowaniem dla nabywcy.
Nawet, jeśli sami nie licytujecie, podajcie dalej informację o tej pięknej akcji! W tym roku zbieramy na pomoc najmłodszym i najstarszym :)

Obejrzyjcie wszystkie projekty tegoroczne Biżuteryjek - jest co oglądać. Jest biżuteria (piękne kolie, lśniące naszyjniki, bransoletki zarówno damskie, jak i męskie), jest gra planszowa, jest motocyklowa kurtka, są torebki, jest lampa, jest prezenterka i napierśnik dla konia, są prace zrobione przez dzieci i dla dzieci, są weneckie maski...
Ilość i różnorodność pomysłów oszałamiają.
Ilość osób, które wzięły udział również oszałamia. Samych biżuteryjek i biżuteryjków (tak, tak, panowie też są w tym gronie) tworzących w różnych technikach (beading, haft koralikowy, wire wrapping, metaloplastyka, haft sutaszowy, modelina, art clay) było prawie 350 osób. Do tego trzeba doliczyć piękne modelki i przystojnych modeli, którzy zgodzili się wziąć udział w sesjach zdjęciowych charytatywnie, fotografów, fryzjerów, makijażystki i cały sztab ludzi, którzy w tych sesjach pomagali.2 komentarze:

  1. Śliczne rzeczy, i wszystkie sfotografowane na takich modelkach... Pozazdrościć :) Talentu, zdjęć i dobrego serca :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję w imieniu swoim i reszty zaangażowanych osób :)

      Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.