piątek, 27 czerwca 2014

Wakacje!!!

Nadeszły!

Ale zanim nadeszły zrobiłam jeszcze kartkę pudełkową dla pana...


A wychowawczyni Młodszego wysłała mi po południu sms'a, że bardzo jej się kartka podoba :) To takie miłe, bardzo mnie tym sms'kiem ucieszyła! Dziękuję, Pani Wioletto!

A ja się jeszcze pochwalę pracą mojej przyjaciółki (znanej wielu jako "moja Mysza" :D )...
Więc "moja Mysza" zrobiła album dla cioci przedszkolanki swojej córki... Każde dziecko z grupy dostało kartkę, którą mogło dowolnie ozdobić... Mysza zrobiła okładki, stronę tytułową, po czym wszystko pięknie zbindowała (tu podziękowania dla Tomka z Klunkierowni, który sprawnie bindownicę obsłużył :) )...


Pani się łezka w oku zakręciła - będzie miała piękną pamiątkę :) A pozostałe ciocie dostały kwieciste kartki z motylami - też zrobione przez "moją Myszę" :)


Wszystkim uczniom - tym dużym i małym - oraz nauczycielom życzę udanego wypoczynku, cudnej pogody, wielu wrażeń i pozytywnych emocji i przygód :)

3 komentarze:

 1. Czasami tęsknię za byciem uczniem :)

  Kartki piękne, album tak samo - patrzę i podziwiam, "Twoja Mysza" ma talent do takich rzeczy :)
  Twoja kartka też jest zachwycająca, dużo lepsza od mojego marnego pudełka. Wiem, ile mnie kosztowało pracy (zabawy z wycinaniem), dlatego tym bardziej doceniam to, co robisz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już Ci pisałam - moje pierwsze prace były proste, niemal bez ozdób, surowe i krzyyyywe.. Ale teraz nabieram odwagi, żeby coraz więcej ciapać na nie :D Wciąż daleko mi do dziewczyn zajmujących się tylko scrapem, ale sama widzę swoje postępy :)

   A "moja Mysza" ma smykałkę, ale też płytę "ja nie umiem, ja nie wiem, pomóż mi, powiedz..." :D

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.