niedziela, 20 października 2013

Biżuteryjki dla WOŚP...

W ubiegłym roku dołączyłam do akcji wośpowych zorganizowanych wspólnie na forum craftladies. Ale z zapartym tchem obserwowałam również akcje i aukcje zorganizowane pod wspólnym szyldem "Biżuteryjki dla WOŚP". W tym roku postanowiłam do tego projektu dołączyć i zrobiłam trzy frywolitkowe bazy (wg mojego pomysłu) do bransoletek charmsowych oraz jednego serduszkowego charmsa wyplecionego z fire polish 3mm. Jutro paczuszka poleci do koordynatorki Agaty :)



W ramach tego projektu w tym roku przygotowywane jest 37 (a pewnie więcej - tyle jest planowanych, ale już wiadomo, że serduszek będzie więcej) charmsowych bransoletek, trzy kolie, torebka z serduszkami, gorset sutaszowy, dwa "wędrasie", "męska sprawa", projekt kulkowy i miedziane koronki - będzie się działo! Zapraszam do śledzenia aukcji, emocji na pewno nie zabraknie! :)

A z zupełnie innej beczki - w sypialnianym suficie mam od wczoraj dodatkowy wywietrznik :) Mąż ze strychu niemal wpadł - na szczęście skończyło się na utknięciu nogi i dziurze, wolę nie myśleć co by było, gdyby cały przeleciał.... Teraz czeka nas łatanie, czyli nieplanowany remont i malowanie (jaki by tu kolorek :D ).. No i może wreszcie będą deski na strychu, żeby uniknąć w przyszłości takich atrakcji...


2 komentarze:

  1. Ja również dołączyłam się do wośpowej akcji biżuteryjnej i robię makramowe bazy! :)
    Ech, te remonty... U mnie w domu ciągle coś się w tej kwestii dzieje!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne te bazy i serduszko - fajnie, że są takie akcje...
    A remontu nie zazdroszczę... u mnie wstawia się okno w pracowni ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.