wtorek, 28 lipca 2015

W połowie...

Wróciłam! :) 

Nad morzem bardzo się leniłam, wykończyłam jedną bransoletkę koralikową - przy innej okazji ją pokażę... Zaczęłam też spódnicę szydełkować... Długa ma być, więc trochę mi zejdzie... Zaczęłam też pod okiem Izzi wisior z wykorzystaniem wstążki shibori - też nie wiem, kiedy wykończę...

A po powrocie zrobiłam proste zaproszenia na urodzinki...A poniżej kilka wspomnień wakacyjnych na pamiątkę... 
Tradycyjnie latarnia w Gąskach, w Kołobrzegu (byliśmy tam świadkami lądowania helikoptera ratunkowego na plaży), w naszych ulubionych ogrodach tematycznych Hortulus w Dobrzycy.. Odwiedziliśmy Izzi, gościliśmy Sonię z rodzinką, jeździliśmy na rowerach, spacerowaliśmy, leniliśmy się, graliśmy w gry różnorakie - i tak zleciały trzy tygodnie :DTeraz trzeba już na miejscu zagospodarować dzieciom drugą połowę wakacji... Zaczęliśmy dziś od odwiedzin poznańskiego Starego ZOO. W planach mamy Nowe ZOO z obowiązkowym przejazdem Maltanką, wyprawę do kina na "Małego Księcia", Bramę Poznania i jeszcze kilka atrakcji, które wygrzebuję w sieci i podsłuchuję tu i ówdzie :)

A na koniec zagadka - co to jest? :)8 komentarzy:

 1. jak to co?? chyba kto?!.. Szanowny Małżonek próbujący zażywać plażowego lenistwa.. co nie jest mu dane przez 'psikuśną' żonę... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jest to w zasadzie zgodne z prawdą, ale nie jest to rozwiązanie zagadki :D

   Usuń
 2. Ale fajnie się urlopowaliście, tylko pozazdrościć!
  A zagadka: kamienie na nerkach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo, imienniczko droga! Rozwiązałaś zagadkę i wygrałaś niespodziankę! Dotrze ze mną na spotkanie maranciaków (tylko nie wiem, które.... ;) )

   Usuń
  2. Ojej, to będzie niespodzianka? :))
   Jakby co, to teraz co miesiąc spotykamy w 3. sobotę miesiąca ;)

   Usuń
  3. Będzie! Już zapisuję w kalendarzu :-D

   Usuń
 3. Super zagadka hihi. Twoje regularne do tej pory wpisy ,spowodowały ,że zaczęłam się martwić ;) Dobrze, że już jesteś .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była jeszcze wersja z piaskiem :D

   Eli - skoro już wróciłam, wakacje w pełni, może się umówimy na kawkę? :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.