piątek, 13 stycznia 2012

Warsztaty

W ramach rozpoczynającej się współpracy z Cafe Marzenie będę prowadziła tam warsztaty. Zaczynamy cyklem zajęć z techniką origami.. Potem polecą kolejne techniki (m. in. frywolitka, decoupage, haft matematyczny, elementy filcowania, witrażu i techniki pergaminowej). Jak chwyci, to poniedziałki będę miała zajęte przez czas dłuższy :) Cieszy mnie ta współpraca ogromnie, czekam na pierwsze zajęcia z mieszaniną ciekawości, poddenerwowania, podekscytowania - od wielu lat prowadzę różne zajęcia, ale zawsze mam tremę :)

No, musiałam się pochwalić, no nie? :) To znikam :)

8 komentarzy:

 1. Gratulacje i życzę powodzenia! Na pewno świetnie dasz sobie radę, bo talentu pedagogicznego Ci nie brakuje :). A origami kiedyś też się trochę bawiłam. Dzisiaj najczęściej składam sobie pudełka gdy na szybko potrzebuję jakiś pojemnik na drobiazgi :).

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! trzymam kciuki, żeby wszystko się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My zaczęliśmy od rozmów o kusudamie, ale temat się rozwinął i w rezultacie powstanie cykl warsztatów origami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę dużego zainteresowania Tobi.

  OdpowiedzUsuń
 5. no ładnie ;) a jak rozmawiałyśmy przez tel. to nawet słówka nie pisnęłaś ;)))) niech walą drzwiami i oknami na twoje zajęcia!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ widziałaś, moja droga (a raczej słyszałaś), w jakim stanie byłam, jak rozmawiałyśmy.. Jakoś temat mi umknął, jak i inne..
   PS. Mąż rozpatrzył pozytywnie wniosek w sprawie naszego kwietniowego wyjazdu :D

   Usuń
 6. Słyszałam, ba nawet widziałam rozwieszone "na mieście" plakaty! Cieszę się niezmiernie na cały cykl i na pewno na coś się skuszę! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. on:
  jam był, warto
  świetna zabawa

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wizytę i komentarz.